Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 96816640

Kategorie

OSTRAHA SKLADU ALZA- HOLEŠOVICE,ZDIBY,ÚŽICE

- [9.11. 2018]

OSTRAHA SKLADU ALZA- HOLEŠOVICE,ZDIBY,ÚŽICE - 1
-Poptáváme lidi na ostrahu skladů Alzy a to v
Holešovicích, Zdibech a Úžicích.

- Náplň práce: Ostraha u vchodu na detekčním
rámu, obchůzky

-Směny dle domluvy - většinou 12h a 16h.směny

-Mzda: 110,-Kč/h. čistého+ motivační odměny

- Smlouva DPP

Požadujeme:

- certifikát STRÁŽNÝ (možnost dodělat
prostřednictvím naší společnosti)
- spolehlivost
- zodpovědnost

Nabízíme:

- stálou práci
- včasné vyplácení peněz
- možnost záloh

Telefon:

R.Knill
605899449

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

93 lidí

Mzda/plat:

V textu