Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 96834697

Kategorie

Kadeřnice,Kadeřník

- [9.11. 2018]

Kadeřnice,Kadeřník - 1
Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici
Kadeřnice/Kadeřník

Petržílkova 2835/1, Praha - Stodůlky

www.salonkropacek.cz

Co vás čeká:

Správná komunikace s klientem,
výběr správného střihu ,
preciznost při práci,
prodej vlasové kosmetiky klientům,
zapojení se do chodu salonu,
pravidelná školení ,
ranní odpolední směny po-pá
Zaškolení v prodlužování vlasů včetně aplikace a reaplikace vlasových pramenů NANOTAPE

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Základní znalost technologického postupu střihů a barvení ,
komunikace s klientem.
Výhodou bude, pokud budete umět
Pracovat s kosmetikou Matrix.

Co vám můžeme nabídnout:

Příjemné prostředí,
pravidelnou pracovní dobu,
provize ze služeb a prodeje kosmetiky.
Získávání nových zkušeností
Proplacené přesčasy

Telefon:

Jiří Kropáček
722294924

Lokalita:158 00 Praha 5

Vidělo:

36 lidí

Mzda/plat:

21 000 Kč