Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 96851404

Kategorie

LAKÝRNÍK IHNED ČR

- TOP - [16.11. 2018]
Poptáváme zručné lakýrníky pro dlouhodobou práci v okrese Č.Lípa,provádění kompletních postupů velkoplošných nátěrů,nástup možný ihned.
-vyučen v oboru lakýrník,praxe
-na ŽL
-ubytování zajištěno
-nástup sazba 280Kč/hod
Životopisy,informace,dotazy zasílejte na email office@agentura-awt.eu,nebo volejte na tel.731 172 876 AGENTURA WORK TECH s.r.o.,web www.agentura-awt.eu
Informace o zpracování osobních údajů-odesláním na náš kontaktní email výslovně souhlasíte s jejich zpracováním a tyto budou použity POUZE pro zajištění pracovní pozice

Telefon:

Sobotka
731172876

Lokalita:470 01 Česká Lípa

Vidělo:

65 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Lakýrník práškové lakovny (doprava z Benešova a Říčan) - [14.11. 2018]
Náplň práce: obsluha automatického lakovacího boxu, případné ruční lakování, kontrola kvality Požadavky: manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost. praxe v obsluze práškové lakovny výhodou. Může být praxe v jakékoli oblasti lakování. Nabízíme: mzda 24-28 tis hrubého/měsíc, stravné, pří ...

V textu Praha 10
101 00
16 x

Přijmeme pracovníky do výroby - [2.11. 2018]
Přijmeme pracovníky do výrobní společnosti v Dobříši na pozici „Montážní dělník, Operátor lakovny, Lakýrník, Operátor svařovny, Obsluha manipulační techniky“. Pracovní doba od Po – Pá na 8 hod. ve dvou či tří směnném provozu. Co potřebujete: manipulační zručnost. Co nabízíme: 130,- Kč čistého na ...

V textu Příbram
263 01
50 x

Lakovač / Lakýrnik – Nemecko - [26.10. 2018]
Lakovač / Lakýrnik – Nemecko
Na pozíciu Lakovač / Lakýrnik hľadáme zodpovedných zamestnancov na dlhodobú spoluprácu. Prax na konkrétnej pozícií a skúsenosti s mokrým aj suchým lakovaním nutná. Vyžadujeme aspoň základnú znalosť nemeckého jazyka. Vlastné auto výhoda. Nástup možný ihneď, prípadne podľa dohody. Plat od 11,-€ / me ...

V textu Slovensko
987 65
66 x

Pomocné práce - TOP - [31.10. 2018]
Přímeme ihned pomocného dělníka do práškové la kovny v Brně Tuřanech plat týdně jen dohoda práce po celý rok a samozřejmě dále hodinovka práce je výhodná zejména v zimním období kdy moc pomocných prací není dále hledáme lakýrníka i na zaučení zaměstnání je bez ubytování prosím jen vážně.

Dohodou Brno
618 00
141 x