Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 97815575

Kategorie

OBSLUHA CNC STROJŮ

- [1.12. 2018]

Pozice: OBSLUHA CNC STROJŮ
Popis pozice
Strojírenská výroba, obsluha CNC strojů, zakládání a vyjímání obrobků ze stroje. Měření obrobených rozměrů. Spolupráce se seřizovačem, stroj je seřizován seřizovačem.

nepřetržitý provoz 12tky,ranní noční

Práce vhodná i pro ženy

Požadujeme

SO vzdělání, výhodou strojírenský obor
vítána znalost strojírenského provozu a ovládání práce s měřidly
Nabízíme

Základní mzda 31.920 Kč
Prémie za kvalitu (úkolová mzda)
Náborový příspěvek 12 000 Kč
Zajímavé benefity včetně poskytování 13., 14. a 15 platů.
Možnost bydlení na podnikové ubytovně (dotovaná cena)

Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
608284515

Lokalita:262 42 Příbram

Vidělo:

94 lidí

Mzda/plat:

Dohodou