Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 97886934

Kategorie

Lakýrnik - práce na pohraničí CZ/SK

- TOP - [10.12. 2018]

Relia Group Slovakia
10€/hod. resp. 255Kč/hod.
Veselí nad Moravou, Česko
Strojárstvo
Živnosť

Informácie

Ponuka práce pre lakýrnikov na striekanie výrobnej linky. Nástup po dohode ihneď. Pracuje sa v režime 11 čistých hod. denne. Turnusový režim. Hod. sadzba 10,00 Eur, splatnosť 30 dní. Ubytovanie vzdialené od práce cca 3 km.

Náplň práce

Lakovanie s dvojzložkovými farbami
Lakujú sa diely výrobnej linky

Čo ti vo firme ponúkame?

Práca v hale
Dlhodobá práca
Veľmi dobré prac. podmienky
Ubytovanie zabezpečené a zaplatené

Požadujeme

Odbornosť a prax, prípadne dostatočná prax
Nutný prac. pohovor.

+421948478080

Lokalita:698 01 Hodonín

Vidělo:

194 lidí

Mzda/plat:

255 Kč