Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 97936792

Kategorie

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, včetně mezd

- [4.12. 2018]

a veškerých daní a hlášení, externě po celé ČR přes vzdálenou plochu, osobně kraj Východočeský, Středočeský, Praha, za velice zajímavou cenu. Zkušenosti z dlouholeté praxe pravidelně aktualizuji školeními. Věnuji se i poradenské činnosti a ekonomii. Pracuji pro ziskový i veřejný sektor.

Telefon:

účetní-ekonom
739284941

Lokalita:535 01 Pardubice

Vidělo:

71 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Asistent/ka ředitelky internetového obchodu, office manager - [2.12. 2018]
Jsme českou společností provozující inovativní projekt na trhu krmiv a pěstitelských potřeb Agrotree.cz. Hledáme spolupracovníka na pozici asistent/ka ředitelky internetového obchodu a prodejního a výdejního skladu. Specifikace odbornosti: • SŠ/VŠ vzdělání • znalost práce na PC (MS Office) • ...

20 000 Kč Plzeň-jih
334 41
96 x

Asistentka - [30.11. 2018]
Asistentka
Firma se zabývající se dodávkou, montáží a servisem garážových vrat a brán, pohonů garážových vrat, bránových pohonů a závor, externí stínící techniky hledá do svého týmu ASISTENTKU: Pracovní náplň: - Komplexní administrativní podpora firmy spojená s prodejem sortimentu - Zajištění chodu kance ...

Dohodou Praha 10
104 00
61 x

účetní - pro částečný úvazek nebo práce z domova - [20.11. 2018]
Náplň práce: kompletní zpracování účetnictví / daňové evidence v naší firmě ( stavebnictví ), mezdy, DPH, kontrolního hlášení, roční závěrky a vystavovaní faktur. Požadujeme: min. SŠ vzdělání zkušenost se samostatným vedením účetnictví znalost příslušných zákonů bezúhonnost komunikativnost, v ...

Dohodou Brno
602 00
186 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Administrativa
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze