Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 97982321

Kategorie

Skladník Hradec Králové DPP

- [5.12. 2018]

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme nového kolegu na pozici Skladníka.

Náplň práce:
manipulace se zásilkami, nakládka a vykládka, balení a expedice
kontrola zboží a jeho výdej ze systému
základní dispečerská práce
oprávnění na VZV výhodou

Požadujeme:
spolehlivost, trestní bezúhonnost
fyzickou zdatnost a manuální zručnost
dobrý zdravotní stav
chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
smlouva na dohodu o provedení práce
pracovní doba dle dohody (PO - PÁ 6:00 - 10:00 nebo 16:00 - 22:00)
motivační ohodnocení 100 Kč/hod.

Místo výkonu práce: Dvorská 161/57a, Hradec Králové

Telefon:

Intime, s.r.o.
702292631

Lokalita:503 11 Hradec Králové

Vidělo:

93 lidí

Mzda/plat:

V textu