Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 98014005

Kategorie

Dopravce s vlastní dodávkou Brno

- [6.12. 2018]

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Brně hledáme nového kolegu na pozici dopravce.

Náplň práce:
- vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
- během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
- začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: K letišti 1825, CTPark, Šlapanice

Požadujeme:
- svědomitost a spolehlivost
- schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
- vlastní dodávku

Nabízíme:
- práci na živnostenský list, možné následně posunout spolupráci i na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
- motivační finanční ohodnocení
- nástup možný ihned nebo dohodou

Telefon:

Intime, s.r.o.
702292631

Lokalita:627 00 Brno

Vidělo:

148 lidí

Mzda/plat:

V textu