Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 98015123

Kategorie

Dopravce Liberec

- [6.12. 2018]

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Liberci hledáme nového kolegu na pozici dopravce na ŽL s vlastní dodávkou pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:
- vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
- během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
- začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Zahradní 45, Liberec

Požadujeme:
- svědomitost a spolehlivost
- schopnost komunikovat se zákazníky, časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
- vlastní dodávku

Nabízíme:
- práci na živnostenský list, možné následně posunout spolupráci i na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
- motivační finanční ohodnocení 50až75000,-
- nástup možný ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Liberec a okolí

Telefon:

Intime, s.r.o.
702292631

Lokalita:460 01 Liberec

Vidělo:

84 lidí

Mzda/plat:

V textu