Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 98095754

Kategorie

Údržbář strojů a zařízení

- [8.12. 2018]

Náplň práce:
Údržba strojů a zařízení na výrobní lince
2sm provoz ranní odpolední Po - Pá
Práce na plný úvazek

Požadujeme:
Minimálně vyučení technického směru
Praxe na dané pozici výhodou
Vyhláška 50 výhodou, nikoli podmínkou
Technická zdatnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
Atraktivní mzdové ohodnocení
Doplňkové prémie
Podnikové stravování, cena obědu 28 Kč
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Dlouhodobý pracovní poměr
Základní mzda 26.000 Kč
Prémie až do výše 20%

Místo výkonu práce Kostelec nad Černými Lesy

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
608284515

Lokalita:281 63 Praha - východ

Vidělo:

70 lidí