Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 98914209

Kategorie

Práce ve Švýcarsku- stavební a strojírenský průmysl

- TOP - [14.2. 2019]

Práce ve Švýcarsku- stavební a strojírenský průmysl - 1
Práce ve Švýcarsku- stavební a strojírenský průmysl - 2
Práce ve Švýcarsku- stavební a strojírenský průmysl - 3
Práce ve Švýcarsku- stavební a strojírenský průmysl - 4

Lokalita: Švýcarsko
Plat: od 30 CHF / hod. brutto + diety netto
Termín nástupu: Ihned
Pracovní doba: 40h. + / Týden

Informace o nabídce:
Práce Švýcarsko - pozice v oblasti strojírenství a stavebnictví pro:
-Svařovač
-zámočník
-montér ocelových konstrukcí
-elektrikár,
-inštalatér (voda / plyn / topení)
-krovár
-tesár
-sadrokartonár
-mäsiar a jiné

Nástup možný ihned.

Místo práce: Zurich, Bern a jiné.

Ubytování je vždy zajištěno.
(Obvykle se pohybuje v ceně 400-500 Euro / měsíc)

Požadavky na zaměstnance:
Potřebná je znalost německého jazyka a praxe na dané pozici (min 2 roky)

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:
Jedná se o práci na trvalý pracovní poměr na švýcarskou pracovní smlouvu.

Plat: od 30 -32 CHF / hod.brutto + denní diety od 12-16 CHF netto / pracovní den

Pracovní náplň zahrnuje běžné práce svářeče, zámečníka, elektrikáře, instalatéra (voda / plyn / topení), krovára / tesař, řezníka.

benefity:
-nadštandartné platové ohodnocení
(Od 30 -32 CHF / hod.brutto + denní
diety od 12-16 CHF netto / pracovní den
- zabezpečené a předplacené ubytování
- asistence od Mobile Personnel při nástupu
i během práce.

Doplňující informace:
V případě zájmu je třeba nám přeposlat Váš životopis na náš email: info@mobilepersonnel.eu

Telefon:

Mobile Personnel
00421903199901

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

3562 lidí

Mzda/plat:

121 000 Kč