Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 98940353

Kategorie

PŘÍPRAVÁŘ

- TOP - [9.1. 2019]

Výrobce montovaných ocelových hal hledá pracovníka na pozici: ZÁMEČNÍK - PŘÍPRAVÁŘ

NÁPLŇ PRÁCE

- řezání ocelových profilů na strojní pile

- vrtání

- zakružování trubek

- sestavování ocelových konstrukcí

POŽADUJEME

- SOU s výučním listem v technickém oboru nebo praxe alespoň 2 roky

- znalost čtení výkresové dokumentace

- samostatnost a spolehlivost

- dobrý zdravotní stav

- výhodou znalost svařování v ochranné atmosféře CO2

NABÍZÍME

- práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- čistou mzdu 120 Kč/hod.

- po dohodě možnost práce i na ŽL

Obor

Výroba a průmysl

Profese

Dělník

Místo pracoviště

Ovčárecká 1452, Kolín, Kolín V

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Telefon:

Loyd Shelter s.r.o.
722227721

Lokalita:280 02 Kolín

Vidělo:

312 lidí

Mzda/plat:

V textu