Hlavní stránka > Práce > Tisk a polygrafie > Inzerát č. 98972354

Kategorie

Tiskař - flexotisk

- [3.1. 2019]

Novák-papír je česká společnost, která se zabývá výrobou a zpracováním papíru. Máme více než 20 let zkušeností v papírenském průmyslu. Do našich řad hledáme kolegu/kolegyni na pozici tiskař.

Ptáte se co tato pozice obnáší?
Práce je vhodná pro technicky zdatné jedince všech věkových kategorií s předchozí praxí. Nabízíme práci ve směnném provozu (8 hod. a 12 hod. směny) ve Stradonicích. Nástup je možný ihned.

Pracovní náplň je následující:
- obsluha tiskového stroje ve výrobě
- dodržování pořádku na pracovišti
- tisk dle zadaného výrobního příkazu

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- možnost pracovního a finančního růstu
- teambuildingové akce

Očekáváme:
- pracovitost
- pečlivost
- dochvilnost
- týmového ducha

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, ozvěte se nám na tel. 724658557

Telefon:

Petr Hloucha
724658557

Lokalita:440 01 Louny

Vidělo:

153 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč