Hlavní stránka > Práce > Marketing a reklama > Inzerát č. 98992445

Kategorie

Konzultant na telefonické lince

- [3.1. 2019]

LiveCall s.r.o.
Chcete být součástí dynamického obchodního týmů společnosti LiveCall? Chcete se podílet na sestavování obchodních nabídek, které jsou šité našim zákazníkům na míru?
Co budete dělat:
Budete samostatně působit ve Vámi zvoleném oboru a aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální klienty.
Navrhovat internetové prezentace pro klienty dle potřeb zákazníka, jeho cílení a dle sezónnosti zákazníka.
Hodnocen budete 100Kč/hod + prémie dle výsledků.
Co potřebujete znát a vědět:
zkušenost s akvizicí a aktivním obchodováním
zkušenosti z oblasti reklamy a médií výhodou
výborné komunikační a přesvědčovací schopnosti
schopnost naslouchat a nalézat vhodná řešení pro zákazníky
samostatnost a zodpovědnost
Co získáte?
základní fixní odměnu 100Kč/hod + neomezené provize z realizovaných obchodů
možnost nadstandardního výdělku v závislosti na Vašich výsledcích
komplexní vzdělávání v oblasti produktů a obchodních dovedností
Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu: asistentka@livecall.cz, nebo nás kontaktujte na tel. číslo: 730 966 663.

Telefon:

Kristýna Brehovská
720061520

Lokalita:624 00 Brno

Vidělo:

101 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč