Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 99004580

Pomocná kuchařka/kuchař Hostinec U Feldů Klimkovice. Ostrava

- TOP - [16.1. 2019]

Moderní Hostinec U Feldů v Klimkovicích příjme pomocného kuchařku/kuchaře. Hledáme dalšího kolegu. Výhodou je praxe z gastroprovozu. Ale rozhodně nehledáme Brouka Pytlíka :), takže raději s menší praxí, ale s chutí a pílí se doučit. Nástup možný po dohodě od ledna.

Náplň práce:
• Mytí nádobí v myčce.
• Příprava a čištění zeleniny a škrábání
brambor ve škrabačce.
• Pomoc při jednoduché přípravě a výdeji
jídel.
• Pracovní doba v režimu dlouhého a
krátkého týdne 9.00 – 21:00. Takže do
15 směn za měsíc s dvěmi volnými
víkendy v měsíci.

Požadujeme:
• Praxe v kuchyni vítána, ale není
podmínkou. S pílí a chutí jde vše
doučit.
• Smysl pro fér a teamovou hru, a takto
máme postavený team.
• Pečlivost, zodpovědnost a dochvilnost.
Práci v zásadách HACCP-zaučíme.
• Bezúhonnost a zdravotní průkaz
• Alkohol se u nás nepije.

Nabízíme:
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve
stabilní společnosti
• Práci v moderní kuchyni a současné
gastronomii.
• Práci v novém prostředí a v přátelském
týmu. Samozřejmostí je pěkná šatna a
sprcha.
• Výplatu mzdy pravidelně měsíčně, ale
lze kratší dobu než měsíc
• Měsíční finanční bonusy. 13.plat
• Stravování na pracovišti (jen za 50 Kč
denně)
• Zaučení a zaškolení pro práci na
pozici.
• Hodinová čistá mzda 85,- až 100,-

Jestli hledáte změnu zaměstnání, tak
nám neváhejte zaslat životopis, nebo se
rovnou zastavte do Hostince U Feldů v
Klimkovicích.

Telefon:

Richard Feld
608775780

Lokalita:742 83 Ostrava

Vidělo:

222 lidí

Mzda/plat:

V textu