Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 99009849

Kategorie

Finanční specialista

- [3.1. 2019]

Do mladého kolektivu zkušených obchodníků silné společnosti SMS finance, a.s. hledáme kolegu, který se s námi bude podílet na zlepšování finanční gramotnosti našich klientů. Hledáme někoho kdo má zdravě a podnikatelsky nastavenou mysl. Nečekej na nic dalšího, tato práce ti může změnit život.

Náplň práce:
o práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
o komunikace s potenciálními klienty
o účast na obchodních jednáních
o sledování aktuálního vývoje na trhu
o prezentace produktů společnosti
o administrativní činnost
o úzká spolupráce se zkušenými členy týmu
o účast na školeních a sebevzdělávání

Požadujeme:
o dokončené SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
o uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
o ochotu se vzdělávat
o dobré komunikační a prezentační dovednosti
o reprezentativní vystupování
o schopnost samostatně pracovat
o flexibilitu
o čistý trestní rejstřík
o bezdlužnost
o řidičský průkaz sk. B , nejlépe vlastní automobil

Nabízíme:
o plat od 35.000,- Kč
o přidělení databáze nových potenciálních klientů
o navolané schůzky call-centrem
o intuitivní poradenský software
o firemní mobilní tarif
o po zkušební době příspěvek na notebook, mobilní telefon a tiskárnu
o po půl roce možnost užití firemního auta prémiové značky i pro vlastní potřebu - Audi
o individuální ohodnocení nejlepších pracovníků
o firemní akce

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na uvedený email: jiri.gresek@smsfinance.cz

Telefon:

SMS Finance
725994388

Lokalita:746 01 Opava

Vidělo:

133 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč