Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 99031081

Kategorie

Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela

- TOP - [23.1. 2019]

Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 1
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 2
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 3
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 4
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 5
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 6
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 7
Práce na lodi - SEZONA 2019 - Anglicky mluvící klientela - 8

Pracovní agentura VM Recruitment začíná nábor pro říční výletní lodě ** sezóna 2019 - Anglicky mluvící klientela **

Obsazována pozice:
- Kuchař / Kuchařka
- Pomocný kuchař
- Dishwasher
- Pokojská
- Kadeřník / Masér
- Restaurant, Bar steward / Stewardess
- Recepční, Recepční / noční Recepční
- Osobní sluha - Butler

Místo výkonu práce: 4* a 5* říční výletní lodě

Termín nástupu: ihned, dle dohody

Klientela: Austrálie, Nový Zéland, Amerika

Komunikační jazyk na lodi: Anglicky

Plat: cca 800.00 EUR - 1275.00 EUR/ Netto + tringelt cca 1.000 EUR - Různé platové ohodnocení závislé na pracovní pozice

Ubytování a strava poskytnuté (z netto platu se nestrhávají)
Cestovní náklady propláceny společností

Podmínky na kandidáta:
- pracovní zkušenosti na dané pozici
- znalost jazyka na úrovni B1, B2, pro pozici Recepční a Butler je potřebná znalost B2, C1

Pokud máte zájem o námi nabízenou pracovní pozici, kontaktujte nás na uvedených telefonních číslech:
- Monika 00421 948 905 430
- Nina 00421 911 868 948
- Kancelář VM Recruitment 00421 463 817 880

Pokud chcete poslat svůj životopis pro rychlou registraci, využijte naši emailovou adresu info@vmrecruitment.com nebo náš registrační portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pro více pracovních nabídek navštivte naše stránky www.vmrecruitment.sk 00421463817880

Telefon:

VM Recruitment s.r.o.
00421463817880

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

383 lidí

Mzda/plat:

51 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Portýr v Hotelu Praha 1 - [21.1. 2019]
Náplň práce: denní i noční směny 12h kontrola osob vstupujících do hotelu zamezení vstupu neoprávněným osobám komunikace se zákazníky hotelu manuální pomoc při příjezdu hostů parkovaní vozidel Požadujeme: znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou řidičský průka ...

27 000 Kč Praha 10
100 00
42 x

Asistent/ka, Konzultant/ka - [15.1. 2019]
Asistent/ka, Konzultant/ka
Hledáme Konzultanta, který samostatně, nebo ve spolupráci s nutričními odborníky pomáhá zajišťovat podporu a servis novým i stávajícím klientům. Proměřuje klienty, vyplňuje klientské karty, pomáhá při vzdělávání a podpoře, zasílá info. našim klientům. Vypomáhá při vzdělávání, jaké potraviny kombinov ...

30 000 Kč Svitavy
568 02
87 x

Automechanik opravář Brigádně nebo HPP - TOP - [22.1. 2019]
Automechanik opravář Brigádně nebo HPP
Přijmu na brigádu nebo HPP pozice automechanik,Požaduji,chuť do práce,manuální zručnot,praxe v oboru výhodou, bezuhonost,slušné vystupování.Nabízím plat 19000 - 35000 Kč při vzdělání vyučení v oboru a dle výkonu,zaměstnanecké benefity, 4týdny dovolené, Řidičák skupin B výhodou nástup možný od Ledna ...

35 000 Kč Teplice
415 01
223 x

Mechanik vysokozdvižných vozíků - [14.1. 2019]
Mechanik vysokozdvižných vozíků
Hledáme do svého malého kolektivu v Praze 4, mechanika vysokozdvižných vozíků. Někoho kdo umí jednat se zákazníkem, ví o čem je řeč a nebojí se manuální práce. Nadprůměrné ohodnocení za kvalitní práci. www.hanzik.cz Pracovní doba zpravidla 8.00-16.00.

35 000 Kč Praha 4
142 00
83 x