Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 99040559

Kategorie

Obráběč kovu frézař – CNC

- [4.1. 2019]

Náplň práce:

Obsluha CNC frézovacího centra
Korekce, nastavení a úprava frézovacího centra dle přiložené výkresové
dokumentace
Průběžné a kontrolní měření výrobků
Běžná provozní údržba stroje
Vícesměnný provoz
Příjemné pracovní prostředí
Požadujeme:

Znalost čtení výkresové dokumentace
Praxi v CNC frézování ve strojírenství
Znalost práce s měřidly
Frézování při použití otočného stolu nebo dělícího přípravku drážek, zúhlování u čtyř stran.
Frézování rovného ozubení, frézování drážek pro pero, frézování tvaru a ploch dle
označení, frézování nářezů matic a čtyř a vícehranů pro klíče apod.
Vytáčení otvorů nožovým držákem.
Najíždění v ose x, y, z, atd.
Vrtání, řezání závitů.
Časová flexibilita – práce na vícesměnný provoz
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, chuť do práce

Nabízíme:

Atraktivní mzdové ohodnocení
Prémie za výkon a kvalitu
Osobní ohodnocení
Příspěvky na stravování
5 týdnů dovolené
Zázemí rodinné firmy s tradicí
Možnost osobního rozvoje
Lékařská preventivní péče
Firemní právník (např. asistenc

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773552555

Lokalita:742 13 Nový Jičín

Vidělo:

195 lidí

Mzda/plat:

Dohodou