Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 99137501

Kategorie

ŘEMESLNÉ PRÁCE = MRAKY PENĚZ

- TOP - [21.2. 2019]

Zedníci, Elektrikáři, Obkladači, Svářeči
Místo pracoviště: Německo, Belgie, Nizozemí, Finsko
Odjezd: dle dohody
Smluvní vztah: Rámcová objednávka (ŽIVNOST)
Vzdělání: Nutná pouze praxe a všeobecný přehled o dané práci

BENEFITY
> PRÉMIE
> ZÁLOHY KAŽDÝ TÝDEN
> MOŽNOST PRACOVAT S VLASTNÍ SKUPINOU
> FAKTURA KAŽDÝCH 14 DNÍ SE SPLATNOSTÍ 14 DNÍ
> JEDNOSMĚNNÁ PRACOVNÍ DOBA

POŽADUJEME
> Pečlivost, samostatnost, flexibilita, šikovnost
> Manuální a technická zručnost
> Schopnost týmové práce
> Odpovídající zdravotní stav

NÁPLŇ PRÁCE:
> Elektrikáři => Interiérová/průmyslová elektromontáž
> Zedníci => KLINKER, ZATEPLENÍ, OBKLAD
> Montáž ocelových konstrukcí
> Montáž kotlů, topení + vodovodního potrubí
> Sádrokartony, Malování prostorů....
> A mnoho dalšího!! Záleží jen na vaší profesi

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
> 400-800Kč/h
> Spolupráce s dlouhodobě prosperující společností v délce 2-3 let (v rámci jedné zakázky s možností další spolupráce)
> Pracovní poměr
> Možnost profesního a peněžního růstu
> Práci 3 týdny v měsíci a 4 týden doma

V případě zájmu nás kontaktujte na 733 691 110 nebo md.zeonbau@gmail.com (PŘILOŽTE VÁŠ ŽIVOTOPIS)!

Telefon:

Michal Dvořák
733691110

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

3640 lidí

Mzda/plat:

168 000 Kč