Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 99205959

Kategorie

Nabídka práce na farmě v Německu (u Stuttgartu)

- [8.1. 2019]

Nabídka práce na farmě v Německu (u Stuttgartu) - 1
Nabídka práce na farmě v Německu (u Stuttgartu) - 2
Nabídka práce na farmě v Německu (u Stuttgartu) - 3
Nabídka práce na farmě v Německu (u Stuttgartu) - 4

Nabízíme práci na statku v Německu.
Požadujeme:-kladný vztah ke zvířatům
-řidičský průkaz na traktor
-čistý trestní rejstřík podmínkou
-němčina (alespoň základy)
-pracovitost, spolehlivost
Nabízíme:-výborné finanční ohodnocení
-ubytování a strava přímo na statku (zajištěno)
-práce na smlouvu
-práce v plně mechanizovaném kravíně
Pracovní náplň: ošetřování krav (automatická dojička, přihrnování sena, myčka na skot...), práce na poli (traktor Fend....), obsluha zařízení na výrobu bioplynu

Nabízí se zde možnost získání zkušeností v oboru na moderní rodinné farmě a zároveň zdokonalení v německé jazyce ( alespoň základy nutností), práce je dlouhodobě.

Bližší info na telefonu, prosím pište sms, zavolám zpět.
Pouze vážní uchazeči, nástup dle dohody.

Tel: 607849114
email: busshart@t-online.de

Telefon:

Olina
607849114

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

1379 lidí

Mzda/plat:

Dohodou