Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 99210740

Kategorie

Obchodní zástupce

- [8.1. 2019]

Do našeho týmu hledám nové tváře na pozici obchodního zástupce pro oblast Krnov, Opava, Bruntál, Jeseník.

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- čistý trestní rejstřík
- ochota pracovat a učit se novým věcem
- výhodou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- stávající klienty
- bezplatné zaškolení a následná průběžná školení
- flexibilní pracovní dobu
- nadstandartní finanční ohodnocení
- finanční benefity
- možnost kariérního růstu

V případě zájmu mě kontaktujte na tel: 777 025 240, životopisy zasílejte na: tomas.baranek@cmss-oz.cz

Telefon:

Tomáš
777025240

Lokalita:794 01 Bruntál

Vidělo:

174 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obchodní zástupce - [6.2. 2019]
Dobrý den hledáme pro nově vznikající banku v Rakousku obchodní zástupce .

20 000 Kč Písek
397 01
82 x

Hledáme obchodní zástupce - [4.2. 2019]
Fair Credit s působností v celé České republice hledá zástupce s maturitou a autem, spolehlivé.Provize vyplácíme každý týden.Jsme česká úspěšná firma.Rádi vás uvítáme v našich řadách.Volejte volejte kdykoliv 704055672.

Dohodou Praha 1
110 00
42 x

Na pozice Manažera a obchodní zástupce - [29.1. 2019]
Hledáme lidi s chutí do práce v oblasti Bankovních a finančních služeb . Na pozice obchodni zastupce a manažer . Nabízime fixní plat + provize a navíc až 100.000 kč nástupní bonus. Maturitní vysvědčení podmínkou nebo 3 roky praxe . Kontakt 722910866

1 Kč Brno
621 00
93 x

Obchodní zástupce ve financích - [10.1. 2019]
Obchodní zástupce ve financích
Náplň práce : Zpracovávání finančních analýz , komunikace s klienty a následná administrativní práce. Předpoklady : Zájem o ekonomické dění , komunikativnost , vůle a schopnosti dále se vzdělávat. Zkušenosti z financí výhodou,ale není to podmínka :-) SŠ vzdelání Nabizíme : Zázemí stabilní a ro ...

Nerozhoduje Hradec Králové
504 01
88 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Finance a ekonomika
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze