Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 99214101

Kategorie

Hledáme zedníka na HPP, nebo na ŽL

- TOP - [27.1. 2019]

Přijmeme Zedníka

Jelikož se naše společnost neustále rozšiřuje, hledáme do našeho týmu nového kolegu zedníka.

Co vás čeká:
Budete pracovat v malé firmě, které se daří rozrůstat a pracuje v několika oborech kolem stavebnictví.
Budete mít dobrý pocit s kvalitně odvedené práce, ve většině případů pro koncové zákazníky.
Budete pracovat jako zednický mistr v malém kolektivu a budete mít na starosti celou zakázku.
Vaše práce bude v okolí Slap, Praha západ, okraj Benešovska, občas v Praze.
Vaše práce nebude jednotvárná, budete se věnovat všem oblastem stavebnictví, jako jsou hrubé stavby, rekonstrukce bytových a rekreačních objektů, zámkové dlažby, obklady.

Co nabízíme:
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr.
Budete mít smlouvu na dobu neurčitou.
Dáme vám odpovídající platové ohodnocení. Základní mzda + bonusy ze zisku
Dostanete pracovní pomůcky a základní nářadí pro výkon vaší práce.
Při návštěvě doktora si nebude muset brát dovolenou.

Kontakt:
BÁRTA rent s.r.o.
Slapy 280, 252 08
Tel: 776 500 340
Email: zednictvi@bartarent.cz

Telefon:

Petr Bárta
776500340

Lokalita:252 08 Praha - západ

Vidělo:

598 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hledáme šikovného zedníka na víkendovou výpomoc - [20.2. 2019]
Hledáme šikovného zedníka na výpomoc pro práce na fasádě (zateplení polystyrenem, perlinka, atd.) a další drobnější stavební práce při finalizace novostavby RD v Černošicích. Víkendová výpomoc, při časových možnostech i po práci během týdne.

Dohodou Praha - západ
252 28
110 x

Hledáme zedníka - [3.2. 2019]
Dobrý den, sháníme spolehlivého a šikovného zedníka. Výhodou bude, pokud umíte obkladačské, instalatérské a topenářské práce. Ale není podmínkou. Požadujeme hlavně dochvilnost a pracovitost. Samostatnost. Nutností je vlastní auto a základní nářadí. Pracovní doba je 8hod. Zakázky realizu ...

26 000 Kč Třebíč
674 01
249 x

hledáme -zedníka-vedoucího - [31.1. 2019]
poptáváme vedoucího zedníka který bude mýt na starosti dalších 3 až 5 pracovníků na rekonstrukci komerčního domu ve zlíně. tel: 777 577 804

Dohodou Zlín
760 05
213 x

hledáme zedníka - TOP - [6.2. 2019]
hledáme dva všestranné zedníky pro práci v Praze a okolí

Dohodou Praha 5
150 00
934 x