Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 99246993

Kategorie

HLEDÁME AUTO Mechanika.

- [9.1. 2019]

Přijememe mechanika do velmi dobře fungujícího a moderně vybaveného autservisu v Praze.

Popis pozice:

Hledáme šikovného automechanika, který má zkušenosti s opravami aut a chtěl by se tomu věnovat i profesně. Používáme to nejnovější diagnostické vybavení a nejmodernější průmyslové opravárenské procesy. Čeká na Vás kamarádský tým profesionálů ve nase firmě.

Řemeslná zručnost a výkon jsou zásadní

Nabízíme:

- mladý kolektiv

- zázemí stabilní společnosti

- velmi dobré platové podmínky

- nástup možný ihned

- vhodné pro absolventy

Náplň práce:

Opravy osobních vozidel, různých značek

Opravy všech typů komponentů a autopříslušenství

Diagnostika poruch

Objednávky a příjem náhradních dílů, zadávání dat do systému

Další specifický zákaznický servis a údržba vozidel

Očekáváme:

Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného

Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min 1 rok)

Řidičský průkaz sk. B

Životopisy na email Expertofdoc@gmail.com
Pro dotazy volejte 774008989;775230403

Telefon:

Euro-motors
775230403

Lokalita:110 00 Praha 1

Vidělo:

74 lidí

Mzda/plat:

Dohodou