Hlavní stránka > Práce > Marketing a reklama > Inzerát č. 99262835

Kategorie

Hledáme do svého týmu mladou krev

- [9.1. 2019]

Jsme společnost Benter, která se zabývá kapitálovým trhem a spolupracujeme s německou banku

Náplň práce:
- budování a další rozvíjení dobrých vztahů s klienty firmy
- postupné školení a začlenění do chodu kanceláře
- aktivní kontakt s databázi a vedení agendy našich klientů
- účast na školení a seminářích v rámci firmy

Co požadujeme
- SOU nebo SŠ s maturitou
- čistý trestní rejstřík

Jaký byste měl/a být:
- optimista
- loajální
- dynamícký
- disciplinovaný jedinec s "tahem na branku"
- touha po kariérním růstu
- chtít bý za svou práci adekvátně odměněn

Co nabízíme:
- smlouvu na HPP
- nadstardantní platové ohodnocení FIX 30 000 Kč + provize + bonusy)
- aktivní práce od pondělí do pátku, víkendy a svátky volné
- zaškolení během dvou týdnů
- teambuildingové akce
- týmové soutěže
- možnost posunu na vyšší pozici během prvního půlroku
- práce v kancelářských prostorech v centrum Ostravy
- jsme mladý energický tým který tvoří tu pravou atmosféru

Telefon:

Jan Marton
770105845

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

219 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč