Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 99336619

Kategorie

OPERÁTOR/KA VÝROBY

- [11.1. 2019]

Pro našeho zákazníka automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici: operátor(ka) výroby/ montážní pracovník.

Nabízíme:

- fyzicky nenáročné, v moderním a nehlučném prostředí

- vhodné i pro osoby bez praxe !!

- 3směnný, 2směnný nebo 1směnný provoz (po- pát - 37,5 hodin / týden).

- výkonnostní prémie

- 25 dnů dovolené

- benefity na sport a kulturu

- dotované závodní stravování

- zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou,

Náplň práce:

- montáž drobné autoelektroniky

Požadujeme:

- dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)

- manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

HRUBÁ MZDA: od 17 000kč do 23 000kč

Místo výkonu práce: Benešov

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
608284515

Lokalita:256 01 Benešov

Vidělo:

197 lidí

Mzda/plat:

V textu