Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 99451942

Kategorie

Hledáme klimatika Praha a okolí na ŽL

- [14.1. 2019]

Dobrý den,

hledáme člověka na dlouhodobou spolupráci na živnostenský list, který má šikovné ruce a alespoň základní zkušenosti se servisem a diagnostikou klimatizací.

Jsme Facility firma, která má ve správě retailové objekty od našich smluvních klientů působících po ČR a SK.

Náplň:
- působnost v Praze a okolí
- provádění pravidelných prohlídek klimatizací, servisních zásahů a schválených zakázek

Požadujeme:
- alespoň základní/částečnou znalost údržby klimatizací
- vyhlášku 50
- certifikát na práci s chladivy výhodou
- certfifikáty na odbornost u jednotlivých výrobců zařízení (Daikin, LG, Carrier,...) výhodou
- osvědčení o BOZP a práci ve výškách výhodou
- vlastní vůz a nářadí
- vlastní sklad výhodou

Výhody:
- práce vhodná i pro začínající firmy/jedince - dodávání pravidelných zakázek v množství dle domluvy
- maximální podporu ze strany koordinace a technického zázemí
- bonusy za kvalitně odvedenou práci
- možné příspěvky do začátku
- zvýhodněná školení pro rozvíjení zkušeností v oblasti klimatizací
- předčasné proplácení faktur
- možnost dodávání prací i v oboru elektro/stavební

Nevýhody:
- časté cestování mezi objekty
- administrativní práce (vkládání protokolů a fotodokumentace do systému)
- nutnost skladových prostor pro filtry (možnost příspěvěku z vedení)

V případě dalších informací mne neváhejte kontaktovat, a to ideálně prostřednictvím emailu janraszka@hotmail.cz

Telefon:

Raszka
730171614

Lokalita:110 00 Praha 1

Vidělo:

91 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč