Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 99459297

Kategorie

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

- [14.1. 2019]

Hledáme zaměstnance do nového kolektivu na Čerpací stanici Benzina Praha 9-Krejcárek.Směnný provoz,nástup 1.3.2019.Více info na tel.: 606 958 008

Telefon:

Šárka Špoutilová
606958008

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

55 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obsluha / po zapracování vedoucí čerpací stanice - [23.1. 2019]
Praha. Náplň práce: vedení kolektivu zaměstnanců, denní vyúčtování, objednávky zboží a zajištění chodu čerpací stanice. Požadujeme: SŠ, čistý RT, organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se. Zkušenost s vedením lidí výhodou. Plat vedoucí ČS : 30 000,-Kč . ...

V textu Praha 9
190 00
17 x

Obsluha čerpací stanice - [22.1. 2019]
Praha.Náplň práce: komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s hotovostí , platebními kartami - hmotná odpovědnost. Doplňování zboží, drobný úklid . Požadujeme: vyučení, čistý RT, spolehlivost a zodpovědnost, chuť učit se novým věcem. Min. praxe nutná. Plat : 23 500,-Kč . Nástup k ...

23 500 Kč Praha 9
190 00
25 x

obsluha ČS Suchdol - [22.1. 2019]
Hledáme dlouhodobou výpomoc na pozici obsluha čerpací stanice. Jedná se pouze o denní provoz ranní a odpolední směny a především víkendy. Požadujeme: spolehlivost, vstřícnost, chuť pracovat a především umět komunikovat s lidmi. Předchozí zkušenost vítaná, není nezbytná, zájemce rádi zaškolíme.

120 Kč Praha 6
162 00
23 x

Obsluha čerpací stanice Zlín - [15.1. 2019]
Přijmeme obsluhu na čerpací stanici Benzina ve Zlíně-Příluku.Nabízíme práci v pohodovém a usměvavém kolektivu.Požadujeme: příjemné vystupování, praxi v oblasti prodeje a komunikační schopnosti.Tel.603568652

20 000 Kč Zlín
760 01
69 x