Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 99461917

Kategorie

Na HPP přijmeme FORMÍŘ (od 130,-/h čistého).

- TOP - [21.1. 2019]

Na HPP přijmeme pracovníky na pozici FORMÍŘ (od 130,-/h čistého).

Náplň práce:
- ruční příprava forem pro odlévání tekutého kovu, práce s jádry, pískem a modelovým zařízením
- zhotovování forem s větším počtem jader, volných částí a více dělícími rovinami

Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou
- spolehlivost, pracovitost a odpovědnost

Nabízíme:
- nástupní mzdu od 130,-/h čistého (dle praxe a zkušeností)
- příspěvek na dopravu / hrazené ubytování
- možnost týdenních záloh

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis na cv@dimonaxar.com, kontaktovat nás také můžete na tel.: +420 776 161 768.

Telefon:

Roman
776161768

Lokalita:783 91 Olomouc

Vidělo:

147 lidí

Mzda/plat:

V textu