Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 99543322

Kategorie

Autoelektrikář-Emisní pracovník

- TOP - [23.1. 2019]

Společnost Lechner CZ hledá do svého týmu nového kolegu na pozici autoelektrikář-emisní pracovník. Jsme rodinná firma s tradicí více jak 20 let se sídlem v Brně. Máme pro Vás moderní zázemí, které se neustále rozvíjí.

Zakládáme si na férovém jednání, vzájemné podpoře a kvalitním zázemí. Jsme orientovaní na výsledek, podle kterého se odvíjí i naše odměna. Samozřejmostí je důsledné zaškolení a stálá podpora. Rostete s námi!

Pracovní náplň
- Opravy nákladních, užitkových a osobních vozidel zahraničních i tuzemských značek (zejména Volvo, Mercedes-Benz, Neoplan, Setra, Kogel, Schmitz)
- Běžný servis vozidel a návěsů, generální opravy
- Diagnostika vozidel
- Měření emisí v naší měřící stanici

Nabízíme
- Práce ve stabilní společnosti
- Kvalitní, moderní zázemí servisu
- Motivující platové ohodnocení (kvalitní práce si vážíme a umíme ji ocenit)
- Zvyšování kvalifikace
- Zaměstnání na HPP
- Práce v přátelském prostředí
- Pružná pracovní doba
- Firemní benefity (stravenky, masáže, příspěvek na sportovní vyžití a mnohá další)
- Služební telefon
- Nástup možný ihned

Požadujeme
- Min. SOU/SŠ vzdělání technického směru (mechanik, autoelektrikář)
- Nutná praxe na obdobné pozici
- Uživatelská znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B, C, E , D, profesní průkaz a karta řidiče výhodou
- Pečlivost, samostatnost

V případě zájmu prosím volejte na +420 702 026 940 či pište na e-mail ridici@lechner.cz

Telefon:

Lukáš Pešta
702026940

Lokalita:619 00 Brno

Vidělo:

280 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč