Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 99551367

Kategorie

Operátorka zpracování textilu

- [16.1. 2019]

Máš ráda módu a zároveň tvé oko rozpozná každičký detail? Chceš pracovat pouze na dvě směny? Tak je tato nabídka právě pro tebe!

A co Ti můžeme nabídnout?
mzda 114,-Kč/hod
výkonnostní bonus až 1300,-
příjemné pracovní prostředí
možnost dopravního spojení městkou hromadnou dopravou z Plzně a firemní dopravou ze Stříbra
stravenky 70,-Kč/den (zaměstnavatel přispívá 40,-Kč)
příplatky za směnnost
možnost stravování v závodě, plně vybavená jídelna (ledničky, rychlovarné konvice, mikrovlné trouby)
příplatek za práci ve svátek 150%
5 týdnů dovolené
možnost ubytování
týdenní zálohy

A co požadujeme od tebe?
pracovitost, spolehlivost, pečlivost
ochotu pracovat na 2 směny (R,O)
čistý trestní rejstřík
základní znalost NJ (oblečení, barvy - s tím ty pomůžeme a slovíčka poskytneme)
základní znalost práce s PC

Náplň práce:
kontrola, manipulace a třídění oděvů (třídění dle druhů, barev, velikostí,..)
rozbalování a balení zásilek
třídění zboží
kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
skenování kódu, tisk etiket
odstraňování drobných závad

Telefon:

Jana Podaná
725535897

Lokalita:318 00 Plzeň

Vidělo:

131 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč