Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 99583877

Kategorie

Traktorista

- [17.1. 2019]

Přijmeme pracovníka na pozici traktorista.
Náplň práce: řízení zemědělských strojů, polní práce, 1-3 měsíc práce v živočišné výrobě, od 3.měsíce práce v rostlinné výrobě.
Požadujeme: ŘP sk. B,T, praxe na traktoru podmínkou. Nástup: ihned.
Nabízíme: velmi kvalitní pracovní zázemí, výhodné platové podmínky, stabilní kolektiv, pružnou pracovní dobu, třináctý plat, smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na stravování, možnost ubytování.
Zájemci volejte nebo pište na: 581 622 047, e-mail: práce.farma@seznam.cz

Telefon:

Zemědělská farma s. r. o.
581622047

Lokalita:753 53 Přerov

Vidělo:

312 lidí

Mzda/plat:

Dohodou