Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 99618136

Kategorie

Kurýr Liberec

- [18.1. 2019]

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Liberci hledáme nového kolegu na pozici kurýra pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:
vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
Požadujeme:
svědomitost, spolehlivost, pracovitost
schopnost komunikovat se zákazníky a časovou flexibilitu
trestní bezúhonnost
dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
Začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Ještědská 151, Liberec, 460 01
Nabízíme:
nabízíme výdělek až 25 tis.kč
práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
motivační finanční ohodnocení (fixní a výkonová složka)
nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Liberec a okolí

Telefon:

Intime, s.r.o.
702292631

Lokalita:460 01 Liberec

Vidělo:

175 lidí

Mzda/plat:

V textu