Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 99698951

Stavbyvedoucí a přípravář montáží topných systémů, Liberecko

- [20.1. 2019]

Náplň práce: řízení a kontrola pracovních čet, plánování a organizace montáží, nákup komponent, předávání díla zákazníkovi.
Požadavky: SŠ/VŠ, ŘP sk. B, znalost práce na PC, praxe v oboru topení, voda min. 1 roky, spolehlivost, loajalita, systematický, konstruktivní a pozitivní přístup, výborné organizační a komunikativní schopnosti.
Nabízíme: odměna dle výkonu 25-40tis., příspěvek na stravenky, malý kolektiv, auto. Žádoucí postup na pozici vedoucího realizační divize.
Zašlete nám životopis e-mailem, volejte.
AE-Energie s.r.o.

Telefon:

M.Klocperk
603400800

Lokalita:460 06 Liberec

Vidělo:

110 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč