Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 99736868

Kategorie

GARANČNÍ TECHNIK

- [21.1. 2019]

Přijmeme odborníka na volnou pracovní pozici garančního technika.
Požadujeme:ÚSO/SŠ vzdělání technického směru
Pokročilá znalost anglického jazyka
Znalost MS Office
Praxe na obdobné pozici
Zkušenost s administrací, prací v kanceláři
Technická zdatnost
Řidičský průkaz sk. B
Odolnost vůči stresu
Nabízíme:Zaměstnání v zavedené, stabilní a prosperující firmě
Podporu zkušeného kolektivu
Nadstandardní příjem
Služební telefon
Notebook
Služební vozidlo i k soukromým účelům
Firemní akce
Týden dovolené navíc
Náplň práce:
Vyřizování záruk u prodaných stavebních strojů a příslušenství
Technická podpora servisním mechanikům
Denní komunikace v AJ
Zpracování záručních protokolů
Občasný výjezd do terénu – technická podpora, ne opravovat stroje
Místo výkonu zaměstnání: Praha nebo Brno

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail obchod@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Telefon:

Jana Prejzková
603486076

Lokalita:619 00 Brno

Vidělo:

195 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč