Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
BRUSIČ KOVU-130kč/140kč netto - TOP - [12.3. 2020]
BRUSIČ KOVU-130kč/140kč netto
Pracovní náplň: - broušení, odhrocování dílů a podskupin dle výkresové dokumentace - plnění plánovaných úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem Požadujeme: - čtení výkresové dokumentace - znalost nástrojů a nářadí - znalost měřidel a jejich udržování - Ubytovaní Zdarma - Příspevek na Ubytová ...

25 000 Kč Liberec
460 01
320 x

BRUSIČ - TOP - [27.2. 2020]
Pracovní náplň: - broušení, odhrocování dílů a podskupin dle výkresové dokumentace - plnění plánovaných úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem Požadujeme: - čtení výkresové dokumentace - znalost nástrojů a nářadí - znalost měřidel a jejich udržování - ŘP sk.B výhodou

Dohodou Česká Lípa
470 01
263 x