Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Pracovník úklidu v Byšicích - 115 Kč/hod - [4.11. 2019]
Do areálu dodavatele potravinářských výrobků sháníme pracovníky úklidu od 1.12.2019. Nabízíme 115 Kč/hod, dlouhodobou spolupráci, stravné v areálu zdarma a možnost ubytování. Směny 8-11 hodinové, 5x v týdnu. Požadujeme bezúhonnost a potravinářský průkaz.

115 Kč Mělník
277 32
95 x

Potravinářský pracovník Valašské Meziříčí, volné víkendy - [27.9. 2019]
Náplň práce: - práce v potravinářství, v masném průmyslu - práce podle přiřazení na pozici - mrazírna, masná výroba, balicí středisko, expedice - příprava surovin či hotových výrobků pro další zpracování, obsluha příslušného stroje, kontrola kvality, označování zboží, čištění strojů, vozíků, stolů ...

Dohodou Vsetín
757 01
175 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze