Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-7 inzerátů z 7 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Hledám řidiče sk.C - TOP - [18.2. 2020]
Hledám řidiče sk.C
Hledám řidiče sk.C. Nástup ihned, stálá práce i přes zimu. Lokalita PROSTĚJOV a okolí. Jízdy pod bagrem v rámci stavby. Vozy Tatra, Liaz. Řidič občas pomáhá s ostatními, velmi lehkými a jednoduchými pracemi - nesedí celý den v autě. Nabízíme:velmi dobrá odměna dle dohody a ochoty řidiče, pohodový k ...

30 000 Kč Prostějov
796 01
1243 x

zemní práce minibagrem,minibagr,vykopové práce - [14.2. 2020]
zemní práce minibagrem,minibagr,vykopové práce
bagr je široký po stazeni pasu pouhých 70 cm a na vysku140cm tak se vejde do budov a úzkých prostor,projede téměř všude nic neponičí a udělá spoustu práce,základy staveb,přípojky,mensi bazény,jímky,terení úpravy,obkopy objektů ATD..Likvidace mensich pařezů a keřů,kamenných podezdívek,příjezdových ce ...

350 Kč Šumperk
788 05
103 x

Dělník – strojník - [6.2. 2020]
Náplň práce: práce s traktorbagrem JCB 3 a s frézou na asfalt Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B (C, E, T – výhodou) Mzda: 28 000 – 40 000 Kč V případě zájmu zašlete životopis na email asfaltos@asfaltos.cz nebo volejte na tel.776 200 232

V textu České Budějovice
370 01
134 x

Prace bagrem Hradec Kralove - [5.2. 2020]
Prace bagrem Hradec Kralove
Provadim zemni prace bagrem 2t otocak na pasech. Bazeny.zaklady staveb. obkopy objektu.pripojky drenaze do max.hloubky 2.2m lzice 20cm 30cm 60cm 100cm. Cena cca. 500kc hodina. Moznost domluvy dle objemu prace.prace So a Ne samozrejmosti. Doprava materialu do2.5t je mozna. Tel: 774103823

500 Kč Hradec Králové
500 03
144 x

ADBA, s r. o., řidič kont. nákladního vozu 12t - Praha - [4.2. 2020]
ADBA, s r. o., řidič kont. nákladního vozu 12t - Praha
Naše firma ADBA, s. r. o. se zabývá kontejnerovou přepravou v Praze a výkopovými pracemi za pomoci bagrů. Do kolektivu naší firmy hledáme nového kolegu na pozici řidiče nákladního autmobilu skupiny C. Náplň práce: Dispečerka ti bude plánovat a tvým úkolem, bude jezdit po Praze s kontejnerovým ...

30 000 Kč Praha 10
101 00
214 x

Zednické práce a práce s traktorbagem - [29.1. 2020]
Zednické práce a práce s traktorbagem - [20.12. - 12:28]  Přijmeme na trvalou práci 2km od Příbrami člověka s talentem na zednické práce a práce s traktorbagrem. Spolehlivost a pečlivost s ŽL a vlastnim automobilem předností. Plat 30tis.kč měsíčně.

30 000 Kč Příbram
261 01
279 x

Hledám práce - TOP - [19.1. 2020]
Hledam stavebni prace zednicke,pomocne,vykopove(I s bagrem) Brno a okolí prosím nabídněte

Dohodou Brno
638 00
268 x