Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
ŘIDIČ CISTERNY (na svoz mléka) - [14.10. 2019]
ŘIDIČ CISTERNY (na svoz mléka)
Hlavní pracovní náplň: svoz mléka ze zemědělských farem do Mlékárny Klatovy a.s. pravidelné trasy Západní + Jižní Čechy pracovní režim: nepřetržitý provoz – týdenní plánování nákladní vůz, který budete řídit: nová cisternová vozidla MAN + přívěsy Požadujeme: SOU / SŠ, praxe s řízenám nákla ...

Dohodou Klatovy
339 01
111 x

Řidič sklápěcího návěsu - [1.10. 2019]
Řidič sklápěcího návěsu
Hledáme řidiče sklápěcího návěsu pro rozvoz krmných směsí a zemědělských komodit Nástup možný ihned provozovna Běstovice u Chocně

30 000 Kč Ústí nad Orlicí
560 02
424 x

Servisní technik pro manipulační techniku - TOP - [12.9. 2019]
Společnost Lifttech s.r.o. s provozovnou v Měníně u Brna hledá do svého týmu kolegu na pozici Servisní technik pro revize a opravy manipulační techniky. Nástup možný ihned. Mzda od 40.000,- Kč. Požadavky: - min. dosažené vzdělání střední odborné nejlépe automechanik, autoelektrikář, opravář ...

40 000 Kč Brno venkov
664 57
413 x

Hledáme pracovníka do živočišné výroby - [30.8. 2019]
Firma Kučera-zemědělská s.r.o., dlouhodobě působící v Dolním Dvořišti přijme pracovníka na HPP do ŽV - ošetřovatel skotu a pracovníka - opravář zemědělských strojů. Nabízíme práci v příjemném prostředí a pevné zázemí zavedené firmy. Při zaměstnání možnost přidělení firemního bytu. Jednosměnný prov ...

Dohodou Český Krumlov
381 01
463 x