Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 134711495

Kategorie

Stavební společnost

- TOP - [20.4. 2021]

Stavební společnost nabírá tesaře nebo ucelené partie na stavby v Praze, který umí pracovat s bedněním DOKA. Nabízíme mzdu 300 CZK / hod. Nebo na výkon m2, m3, dle ceníku. Info na tel. 736 538 560. Dále nabízíme i ubytování.

Jméno:

Patrik

Telefon:

736... zobraz číslo

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

1814 lidí

Mzda/plat:

300 Kč
Přidat do oblíbených
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Strojník pro společnost Metalprofil Group spol. s.r.o. - [24.2. 2021]
Strojník pro společnost Metalprofil Group spol. s.r.o.
Náplň práce: Obsluha stavebních strojů-manipulátor, traktorbagr. Požadavky na zaměstnance: Živnostenské oprávnění Strojnický průkaz Praxe vítána Spolehlivost Odpovědnost Samostatnost Férové jednání Zaměstnanecké výhody, benefity Informace pro uchazeče: Česká firma se sídl ...

250 Kč České Budějovice
370 01
790 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

©2021 Bazoš - Inzerce, Bazar Stavebnictví
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze