Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Právo, legislativa

Právo, legislativa

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2
Lokalita
Právní služby pro internet - poptávka - [31.8. 2021]
Hledáme právníka, který nám pomůže nastavit automatizovaný systém pronájmu bytů pro dlouhodobé ale i krátkodobé pronájmy a podnájmy, umístěný na www stránce. Součástí zakázky by měla být snadno proveditelná smlouva s majitelem nemovitosti, jejíž odsouhlasení by dotyčný majitel prováděl elektronick ...

10 000 Kč
Praha 6
160 00
34 x
Obsluha CNC Traumatic 170 Kč na hodinu čistého - TOP - [7.8. 2021]
Pracovní náplň: zpracování hlinikových a nerezových dílů.Požadujeme:Dobrá znalost výkresové dokumentace,praxe na ohraňovacích strojích výhodou.Nabízíme:Plat 170 Kč na hodinu čistého.Nástup možný ihned.

170 Kč
Plzeň-sever
330 23
77 x

©2021 Bazoš - Inzerce, Bazar Právo, legislativa
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko