Hlavní stránka > Práce > Chemie a potravinářství

Kategorie

Chemie a potravinářství inzerce

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-19 inzerátů z 19 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Řidič kamionu - TOP - [16.11. 2018]
Řidič kamionu
Máte chuť pracovat jako řidič kamionu a nemáte potřebné doklady? My Vám zajistíme a umožníme rekvalifikaci. Jsme brněnská rodinná dopravní firma s dlouholetou tradicí. Práce MKD nebo VKD s Frigem. Nabízíme stálý příjem, nový vozový park, zázemí, pohodový dispečink. Zavolejte 777 743 950

Dohodou Brno
643 00
432 x

Řezník - TOP - [13.11. 2018]
Přijmeme řezníka bourače,řidičský průkaz skupiny B výhodou,dobré platové podmínky,víkendy a svátky volné,telefon 602146910

V textu Praha 4
148 00
174 x

Pracovník ve výrobě - TOP - [2.11. 2018]
Hledáme spolehlivého pracovníka do potravinářské výroby. Na HHP ranní směna a nadstandardní finanční ohodnocení. Stravování zdarma. Těšíme se na vás. Místo pracoviště Křemže u ČK nebo ČB. 777563193

25 000 Kč Český Krumlov
382 03
226 x

Dělnice mlékárenského provozu - [31.10. 2018]
Náplň práce : obsluha strojů a jiných zařízení,fyzicky nenáročná práce. Požadujeme : manuální zručnost,spolehlivost, samostatnost Nabízíme : HPP, výborné platové ohodnocení, pracovní doba PO - PA ,pouze ranní směna, jídlo na pracovišti zdarma, možnost ubytování, svozy do zaměstnání zajištěny.

Dohodou Mladá Boleslav
293 01
88 x

práce ve výrobě lahůdek - [30.10. 2018]
Přijmeme pracovnice do výroby lahůdek. Pouze ranní směny. Plat 21 000,- + 2x ročně 5 000,- prémie. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: 732 325 428 .

V textu Brno
615 00
120 x

Přijmeme zaměstnance na přípravu masa - TOP - [22.10. 2018]
Přijmeme zaměstnance na přípravu masa do kuchyně. Jedná se o krájení, klepání masa, plátkování, apod. Individuální pracovní doba, dobré platové podmínky. Možnost zajistit dopravu do práce.Požadujeme praxi v oboru (řezník, kuchař-ka)

Dohodou Chomutov
431 45
258 x

Obsluha udírenských pecí - [22.10. 2018]
Zavedená potravinářská firma s 15-tiletou tradicí přijme na HPP muže k obsluze udírenských pecí. Vítáme vyučené řezníky, nezaučené zaškolíme - pokud máte chuť pracovat. Pracovní doba PO-PÁ od 6 - 14,30odin, Nástupní plat 20.000,-kč. Místo výkonu: Sazovice u Zlína.

V textu Zlín
763 01
150 x

HLEDÁ SE MAKAČ DO PET FARM FAMILY - [22.10. 2018]
HLEDÁ SE MAKAČ DO PET FARM FAMILY
Jsi makač, který plní zadání do posledního detailu? Baví tě práce v kolektivu? Rád se učíš novým věcem? Máš rád čistotu? Baví tě ekologie? Aktuálně hledáme makača na fulltime do naší PET FARM FAMILY kuchyně, kde vyrábíme zdravé jídlo pro chlupáče. Staň se i ty důležitým členem naší posádky, kter ...

Dohodou Praha 9
190 00
126 x

Expedient, skladník - TOP - [22.10. 2018]
Expedient v potravinářském provozu,  HPP, neděle až čtvrtek, 16h-00h, provoz na adrese Křemže u C.Budějovic, Stravování placené. 25000kč/měsíčně plus noční příplatky. 777563193

382 03
199 x

škrabani brambor - [11.10. 2018]
Hledame pracovnice pracovniky pred DUCHODEM,na škrabani brambor,Požadujeme: schopnost jednání s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost,jedna se o přivydelek k vasemu duchodu placeno od Kg.misto lešna u valasskeho mezirici

Dohodou Vsetín
756 41
171 x

Řezník - Řidič - [8.10. 2018]
Hledám práci na zkrácený prac. úvazek nebo dle dohody jako řezník/řidič praxe 16 let v oboru bourání, výroba uzenin řidičský průkaz B C E profesní průkaz

Nabídněte Příbram
262 84
103 x

Manažer výroby - TOP - [5.10. 2018]
Hledáme vhodného kandidáta na pozici "Manažer výroby" v potravinářském průmyslu. Co bude Vaším úkolem -Organizace výroby (vedení kolektivu cca 20 zaměstnanců) -Zajištění požadovaných standardů kvality v souladu s národními a mezinárodními normami a právními předpisy -Udržování a aktualizace syst ...

40 000 Kč Český Krumlov
382 03
275 x

Expedient, expedička - TOP - [1.10. 2018]
Expedient v potravinářském provozu, HPP, neděle až čtvrtek, 16h-00h, provoz na adrese Křemže u C.Budějovic, 24000kč/měsíčně

24 000 Kč Český Krumlov
382 03
245 x

Pekař, pomocná síla - [29.9. 2018]
Přijmeme na trvalý pracovní poměr pekaře a pomocnou sílu do rodinné pekárny v Bilčicich(Dvorce u Bruntálu). Praxe není nutná. Důchodci či brigádníci vítáni. Více informací na telefonu.

Dohodou Bruntál
793 68
124 x

Kuchař do Rakouska - [27.9. 2018]
Kuchař do Rakouska
Zkušený kuchař hledá uplatnění v zahraničí, nejlépe Rakousko, 18 let praxe v 4* hotelích, vedení kolektivu, moderní gastronomie, používání čerstvý surovin, němčina na komunikativní ůrovni, děkuji za nabídky

50 000 Kč České Budějovice
370 07
211 x

Přijmeme pekaře - [23.9. 2018]
Malá pekarná v Praze 7 Holešovicích hledá pekaře s praxí. Požadujeme praxi v oboru (ruční výroba), trestní bezúhonost, flexibilita, ochotu se učit novým věcem. Nabízíme nadstandartní platební podmínky. Nástup dle dohody. Bližší informace po osobní schůzce (kontaktní osoba David Božik 608 830 206).

Dohodou Praha 7
170 00
95 x

Pekař, pomocná síla - [23.9. 2018]
Přijmu na stálo nebo na brigádu pekaře nebo pomocnou sílu do rodinné pekárny v Bilčicich u Bruntálu. Praxe není nutná. Možnost UBYTOVÁNÍ. Důchodci a brigádníci vítáni. Více informací na telefonu.

793 68
123 x

Nabídka práce ve výrobě uzenin - [18.9. 2018]
Zavedená firma v sazovicích přijme ženu na balení uzenin na HPP po zapracování 100,-Kč/hod, nebo i brigádně 70,-Kč/hod. Vhodné i pro starší ženy. Výplata možná na konci týdne. Pracovní doba PO - PÁ od 6 - 14,30 hodin. Volejte 777 796 026 nebo piště na hana.somerova@seznam.cz

763 01
179 x

Závodní kuchyně Juli Moravany - [18.9. 2018]
Závodní kuchyně Juli motorenwerk Moravany nabízí volné pracovní místo pomocné síly do kuchyně na hlavní pracovní poměr, brigádu, vhodné i pro důchodkyně, pracovní doba Po-Pá. Nastupní plat 20000Kč. V případě zájmu volejte na 736541696 nebo pište na polak.sarka@seznam.cz Vlastimil Polák

20 000 Kč Brno venkov
664 48
125 x