Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Tisk a polygrafie

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Grafický pracovník - [25.5. 2020]
Náplň práce: správa firemní grafiky, tiskovin, webu a reklamních předmětů; focení a postprodukce fotografií, řezaná grafika. Nabízíme: stabilní zázemí prosperující firmy,mzdu až 30.000,-Kč,firemní benefity,stravenky,možnost seberealizace. Požadujeme: Samostatnost a kreativitu, ovládání grafických pr ...

V textu Praha - západ
252 16
49 x

Grafické služby - [11.5. 2020]
Grafické služby
- Návrh tiskovin (letáky, katalogy, poukázky, ceníky) - Návrh loga (produktového, firemního) - Vizitky (návrh a zajištění výroby) - Retuše fotek pro propagační materiály (vylepšení barevnosti odstr. než. objektů atp.) - Jednoduché webové stránky - registrace do online firemních katalogů - po ...

Dohodou Praha - východ
250 90
58 x

Grafička – externí spolupráce - [4.5. 2020]
Nabízím letité zkušennosti s grafikou a dtp. Ráda vypomůžu s tvorbou jakéhokoliv grafického designu, od návrhu po konečnou finalizaci - tisková data. Pracuji v Adobe CS, jsem spolehlivá a flexibilní.

Dohodou Praha 4
148 00
67 x

Nabízím své služby grafika - 25 let praxe - [23.4. 2020]
Nabízím své služby grafika - 25 let praxe
Odkaz na portofolio + info: www.martinidesign.webnode.cz www.facebook.com/pg/martinidesign100/photos/ Grafika od A až po Z. Zpracuji veškeré grafické návrhy všeho co si budete přát - internetové bannery, loga, letáky, plakáty, brožury, vizitky, katalogy, cedule, bilboardy, polepy - auta, výlohy a ...

Dohodou Most
434 01
96 x