Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 147018969

TOP PRÁCA V AUTOMOTÍVE GRAZ, ZÁROBOK 3410€

- TOP - [16.1. 2022]

Máte chuť ísť pracovať pre svetové automobilové firmy z Automotívu?
Chcete si pekne zarobiť a mať istotu?
Ponúkame vám v H&O Group I s.r.o. stabilnú a hlavne dobre platenú prácu, u nás načerpáte špičkové skúsenosti a máte možnosť sa posúvať vpred.
Máme nápomocný tím ľudí, ktorí vám pomôžu so všetkým, čoho sa bojíte a neviete si to sami vybaviť. (napr. živnosť)
Sme stabilná slovenská firma bez dlhov a bez záväzkov a hľadáme šikovných montážnikov/mechanikov do automotívu v Grazi na dlhodobú spoluprácu od 7.2.2022 do 7.2.2023.
Sme veľký slovensko-český kolektív, stačí znalosť SK+CZ jazyka, žiadne cudzie reči netreba.

Nástupný plat je 3410€ s možnosťou platobného rastu podľa vašej šikovnosti a odbornosti.
Kvalitné ubytovanie je nami zabezpečené a hradené v plnej výške.

Požadujeme:
- Živnosť – ak nemáte, pomôžeme vám ju založiť
- Preukázateľnú odbornú prax
- Spoľahlivosť
- Schopnosť pracovať samostatne

Dátum nástupu: 7.2.2022
Pracovná doba: 6:00 – 18:00 (10h platených, 1h prestávka)
Náplň práce: montáž a inštalácia výrobnej linky v meste Graz.
Turnusová práca – dlhodobá spolupráca.
Výplaty vždy načas. Možnosť zálohy

Ako prvotný kontakt potrebujeme váš aktuálny životopis s vašimi pracovnými skúsenosťami a aktuálnu fotografiu. V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese: hogroup@hogroup.eu alebo na tel. čísle: 0911 478 010.

Viac info o nás nájdete na www.hogroup.eu

Všetky otázky radi zodpovieme telefonicky alebo na osobnom stretnutí.

Zaslaním životopisu súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou H&O Group I s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 428/2002 o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.23 cit zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Jméno:

H&O Group I s.r.o.

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

271 lidí

Mzda/plat:

3 410 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi