Hlavní stránka > Práce >

kontrola potrubi

List inzerátů
Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2
Mzda/plat
Lokalita
Zobrazeno
Svářeč TIG-ČESKÁ REPUBLIKA-Litvínov

- TOP - [5.4. 2024]
Náplň práce: -svařování potrubí v dílně - -následná kontrola Požadavky -SOU/SŠ technické -platný svářečský průkaz na TIG vč. nějaké praxe -orientace ve výkresové dokumentaci(výhodou) Nabízíme: -práce na 2 směny -12h PLAT: 280kč/h v ...

64 000 Kč
Most
436 01
807 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
výroba vzduchotechnického potrubí, 35.000,- Kč

- [2.3. 2024]
NÁPLŇ PRÁCE: provádění výrobních operací při výrobě vzduchotechnického potrubí jedná se o čistou práci v lehké kovovýrobě kontrola kvality výrobků pravidelná kontrola výrobní linky udržování čistoty na pracovišti v hale POŽADAVKY: zkušenost ...

35 000 Kč
Vsetín
757 01
238 x