Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 181919313

Údržbář - seřizovač lisů a forem

- [27.2. 2024]

Do společnosti Rodos kovo s.r.o. se sídlem ve Velkém Meziříčí hledáme pracovníka do výroby se zaměřením na seřizování lisů a údržbu forem.
Náplň práce:
• údržba a seřizování lisů
• výměna forem a jejich údržba
• spouštění výroby jednotlivých výrobků
• dohled v průběhu výroby
Požadujeme:
• PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
• SOU/SŠ technického směru
• Týmovou spolupráci
• Technické myšlení a manuální zručnost

Nabízíme:
- Dvousměnný provoz + noční směna 1x za 4 až 5 týdnů (víkend volné)
- Zaškolení na obsluhu lisů, školení na vysokozdvižný vozík a další potřebná školení
- Nástupní mzda 27.000,- až 37.000,- dle praxe
- Nástupní bonus
- Příplatek na dopravu od 20km
- 13 plat
- Zvýhodněné stravování
- Věrnostní odměny
- Odměny při životních a pracovních jubilejních a odchodu do důchodu
- Dobrý rodinný kolektiv
- Po zapracování – smlouva na dobu neurčitou

Jméno:

Vojtěch Pacal

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa594 01 Žďár nad Sázavou

Vidělo:

163 lidí

Mzda/plat:

V textu