Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 181922339

Hledáme pokojskou/uklízečku na sezonu od dubna do října.

- TOP - [11.3. 2024]

Hledáme pokojskou/uklízečku na sezonu od dubna do října. - 1
Hledáme pokojskou/uklízečku na sezonu od dubna do října. - 2
Hledáme pokojskou/uklízečku na sezonu od dubna do října. - 3
Hledáme spolehlivou a pečlivou pokojskou/uklízečku do našeho Penzionu Rožmberk v Lužnici (blízko Třeboně), která se připojí k našemu týmu na sezonu od dubna do října. Brigádnici potřebujeme vždy v neděli a o letních prázdninách v sobotu a ve středu.

Co budete dělat:
Úklid a udržování čistoty v pokojích a ve společných prostorách.
Výměna ložního prádla a ručníků.
Zajištění, aby bylo prostředí příjemné a uklizené pro naše hosty.
Převážně se jedná o samostatnou činnost.

Požadujeme:
Spolehlivost a pečlivost.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Flexibilitu ohledně pracovních dnů a časů.

Co nabízíme:
Pravidelnou práci od dubna do října.
Příjemné pracovní prostředí.
Odměna dle dohody.

Vhodné pro všechny co se nebojí fyzické práce – studenty, absolventy, maminky na mateřské s hlídáním, aktivní důchodkyně.
Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu jako pokojská/uklízečka na sezonu, zavolejte nám nebo nás kontaktujte pro více informací. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontaktní údaje:
Mobil: +420 734 620 617
www.penzionrozmberk.cz

Jméno:

Dana Janoušková

Telefon:

734... zobraz číslo

Lokalita:Mapa379 01 Jindřichův Hradec

Vidělo:

472 lidí

Mzda/plat:

Dohodou