Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 182048513

Mechanik Hydraulických Systémů a Elektroinstalací pro Násta

- [1.3. 2024]

Hledáme Zkušeného Mechanika Hydraulických Systémů a Elektroinstalací pro Nástavby na Nákladní Vozidla

Popis Pracovní Pozice:

Práce ve firmě specializující se na nástavby na kontejnery a nákladní automobily.
Montování elektroinstalací a hydraulických systémů nákladních vozidel a přívěsných zařízení.
Zodpovědnost za správný technický stav vozidel a včasné odstranění závad.

Požadavky:

Zkušenosti s elektrokabeláží a hydraulickými systémy.
Řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto.
Zkušenost v oblasti autoprůmyslu nákladních vozidel.
Schopnost práce samostatně i v týmu.

Nabízíme:

Práci na živnostenský list s odměnou 26 Euro za hodinu.
Pomoc s ubytováním, plně dotovaným ze strany firmy.
Možnost profesního růstu
Příjemné pracovní prostředí a skvělý tým.

Kontakt:

Pro více informací a zaslání životopisu nás kontaktujte na mieke@projectsolutions.be nebo +32 468 57 77 96

Jméno:

Smets

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

790 lidí

Mzda/plat:

100 000 Kč