Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 182170651

Skladník - spolehlivý zaměstnavatel

- [3.3. 2024]

Pro společnost, prodejce a servis luxusních vozidel, hledám/e vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Pracovní náplň:

- Výdej a prodej náhradních dílů
- Objednání náhradních dílů
- Správné a včasné umístění náhradních dílů na požadované skladovací místo
- Kontrola správnosti položek dodávek náhradních dílů
- Vzájemná spolupráce s kolegy

Požadavky:

- Praxe na obdobné pozici (výhodou)
- Uživatelská znalost práce na PC
- ŘP sk.B - aktivní řidič (rozvoz náhradních dílů po Praze)
- Pečlivý přístup k odváděné práci
- Ochota učit se nové věci
- Bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
- Zodpovědnost

Benefity:

- Zajímavou práci v moderním autoservisu
- Plat odpovídající úrovni znalostí a pracovnímu nasazení
- Pracovní oděv a ochranné pomůcky
- Slevy na firemní výrobky a služby
- Prostředí prémiové značky
- Stravenky

Nástup: dle domluvy
Lokalita: Praha

V případě zájmu zašlete svůj životopis na tomas.kaspar@peoplepro.cz. Ozvu se Vám co nejdříve pro více informací. Děkuji a přeji příjemný den.

Jméno:

Tomáš Kašpar

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa180 00 Praha 8

Vidělo:

401 lidí

Mzda/plat:

39 000 Kč