Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 182301147

Nabízím Brigádu

- [6.3. 2024]

Hledáme spolehlivé a milé brigádnice na pozici prodavačky do prodejny šperků v nákupním centru Citypark.

Náplň práce:
obsluha zákazníků na prodejně,
údržba prodejny v čistotě.

V případě zájmu nám zašlete prosím životopis na armina@armina.cz

Požadujeme
Příjemné vystupování
Samostatnost
Pečlivost
Spolehlivost
Flexibilita
Plnoletost
Plynulá čeština podmínkou

Nabízíme
- Nenáročnou práci v příjemném prostředí
- DPP
- možnost výběru směn
směny ranní / odpolední
- možnost dlouhodobé spolupráce
- férové jednání
- zaměstnanecké slevy

MZDA:120 - 130 Kč/hod.

Jméno:

Tomáš

Telefon:

702... zobraz číslo

Lokalita:Mapa586 01 Jihlava

Vidělo:

330 lidí

Mzda/plat:

Dohodou