Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 182307897

Montáž fotovoltických panelov v Nemecku

- TOP - [13.4. 2024]

Ponuka pre 2 montážnikov fotovoltických panelov, nemčina u jedného je podmienkou.

Náplň práce: ráno je stretnutie na adrese firmy, naložia sa panely do firemných áut a následne je presun na adresu, kde sa v daný deň/týždeň práce vykonávajú. Montujú sa fotovoltické panely na strechy rodinných domov (škridlové aj plechové strechy), občas sa môže vyskytnúť aj práca na priemyselnom objekte.

Pracuje sa 50-55h. týždenne, práca na živnosť. Turnusy: 3+1 alebo 4+1 prípadne dohodou.

Miesto: Ehingen / Dettingen, Nemecko

Mzda: 22 - 25€/hod. (výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a jazykových znalostí).
+ zabezpečené a preplatené/refakturované ubytovanie.

Požadujeme:
- skúsenosti minimálne 1 rok s montážnou PV panelov na strechách rodinných domov
- aktívna živnosť, auto, vodičský preukaz
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- základné náradie, vŕtačka, flexka, akkučka
- jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni

Fakturácia 14/17

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0911 891 417 alebo nám pošlite váš životopis na info@gama-monteure.sk

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu.

Jméno:

Mihalová

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

1077 lidí

Mzda/plat:

24 Kč